Skip to content

Kurumsal

Hakkımızda

Merkezi Balıkesir - Gönen’de bulunan Alfa Tohum; Tarla bitkileri, Endüstri bitkileri, Yem bitkileri, Sebze ve Çayır–Mera tohumlarının üretimi, ithalatı, yurtiçi ve yurt dışında pazarlanması ve yeni çeşitler için araştırma-geliştirme (AR-GE) alanlarında faaliyet göstermektedir.

Konusunda uzman ziraat mühendisleri ile en kaliteli ve üstün verimli tohumların üretimini yaparak, Türk çiftçisine sunmak ve yurtdışında pazarlar oluşturarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacı ile kurulmuştur.

Yıllık 75.000 ton tohum üretim işleme kapasitesi ve 25.000 tonu aşan üretimi ile tarım sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer alma gayreti ve çabası içerisinde olup, çalışmalarını ve yatırımlarını devam ettirmektedir.

Vizyonumuz

Odak noktamız çiftçiler olup, sürdürülebilir tarımda üreticilerimizin refah düzeyini artırmak için AR-GE çalışmalarımızda yeni teknolojileri kullanarak, en kaliteli ve yüksek verimli çeşitleri üretip, Ülkemizin önde gelen tohumculuk kuruluşları arasında yer alarak, dış ülkelere de ihracatı ön planda tutan bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Güvenilirliğimizi ön planda tutarak, ürettiğimiz kaliteli ve yüksek verimli tohumlarla ülke tarımında bir değer yaratmak.

Kurumsal Tanıtım Filmimizi İzlediniz Mi?

Tarım profesyonel bir iştir.

Alanında uzman ve yetkin Ziraat Mühendislerimiz sizin için sahada her türlü desteği vermeye hazır!

Alfa olarak kurulduğumuz günden bu yana uzman ekibimiz ile her türlü sorununuzda destek oluyoruz. Satış ve satış sonrası destek ekibimiz size bir telefon kadar yakın!

Gelecek için üretiyoruz…
0
Dönüm ekim alanı
0 +
NOKTADA HİZMET
0 +
YILLIK TECRÜBE
0 %
MÜŞTERİ ODAĞI